Запорізька школярка виграла чемпіонат України з метання списа

667

У Луцьку пройшов чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків. Одну з двох золотих медалей Запорізької області принесла метальниця списа Валерія Риженко, яка навчається у випускному класі «Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю” Запорізької обласної ради.

У змагання дівчат до 18 років, вихованка Анатолія Володимировича Кушнірука відправила спис, вагою 500 грамів на 43 м 43 см, що стало новим особистим рекордом для 16-річної спортсменки! Цікаво, що з цим результатом юна запоріжанка могла б бути серед призерів чемпіонату України і у старших вікових групах — до 20 та 23 років.

Оновити особисті рекорди зуміли на зимовому чемпіонаті України  й інші запорізькі дівчата. У змаганнях спортсменок до 20 років з кращим досягненням завершила змагання на п’ятому місці Ярослава Аполосова -34.12 (PB). Також чудово дебютували у змаганнях з метання списа представниці енергодарського відділення СДЮШОР «Металург», які виступали в категорії U16. Марина Балаховцева посіла п’яте місце — 31.59 (PB). Марія Жаховська стала шостою — 29.80 (PB). Єлизавета Чикалова фінішувала десятою — 17.82 (PB), а Кіра Ішмакова дванадцятою 10.68 (PB).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України