Запорізьке студентство шанує спорт навіть в умовах воєнного часу

64

Прифронтове Запоріжжя тримається міцною фортецею на межі воєнних дій і мирного життя. В умовах постійних повітряних тривог, «прильотів» і відключення світла, непросто підтримувати спортивне життя в закладах освіти і науки, тим паче що всі вони зараз ведуть дистанційне навчання. Однак, завзяті активісти фізичного руху все ж знаходять можливості для того, аби молодь зустрічалася на спортивних майданчиках, хай і умовних.

Так нещодавно у ВСП “Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ “Запорізька політехніка” відбулися змагання з настільного тенісу. За для безпеки турнір провели у бомбосховищі, яким на час воєнних дій став відомий підземний тир навчального закладу.

Неординарні умови проведення змагань не завадили учасникам проявити свою майстерність – за тенісними столами панувала азартна і яскрава гра. Учасники, а їх було 16, показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. У підсумку переможцями та призерами змагань стали наступні студенти: 

1 місце – Приймак Михайло (Е 21-1),

2 місце – Мосін Артем (КІ 22-1),

3 місце – Денисенко Святослав (КС 19-1).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів