Запорізькі боксери підкорили міжнародні турніри

434

Запорізька молодь, попри всі складності воєнного часу, продовжує прославляти Україну на п’єдесталах пошани по всьому світі. Так нещодавно одразу в двох країнах відзначилися боксери із Запоріжжя.

Студент коледжу Класичного приватного університету ( спеціальність фізична культура і спорт) Артур Касьянов відзначився у Румунії,  на турнірі «DRACULA OPEN». Запоріжець не розгубився серед суперників з 25 країн світу – у своїй ваговій категорії він провів чотири поєдинки. Здобувши перемоги  над австрійцем, вірменом, та іспанцем, лише у фіналі запорізький боксер поступився чемпіону світу з Узбекистану, ставши таким чином володарем срібної нагороди міжнародного турніру. 

Артур – вихованець СК «Бойові рукавички» та ДЮСШ «Локомотив», тренують спортсмена Артур Беладзе та Андрій Яковенко.

Тим часом на іншому міжнародному турнірі у Німеччині відзначився школяр Єгор Кірилюс. Учень 11 класу Запорізького академічного ліцею №34, який вже має звання Майстра спорту України, переконливо виглядав у німецькому рингу. Здобувши впевнені, дострокові перемоги над своїми суперниками, став переможцем  міжнародного турніру у Німеччині.

Спортсмен представляє СК “Мотор-січ” та Запорізьку обласну ШВСМ, тренується під керівництвом Івана Гриня.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів