Запорізькі першачки долучилися до всеукраїнського челенджу спортивних руханок

320

До 1 березня в Україні триває всеукраїнський конкурс руханок для школярів “The best Fun up JuniorZ”. Мета заходу – залучити учнів до рухової активності та здорового способу життя, а також знайти нові підходи до традиційної зарядки.

Долучилися до конкурсу й учні 1-Б класу навчально-виховного комплексу “Запорізька Січ”. За допомоги вчительки фізичної культури, Ольги Токаревої, вони  зняли відеоролик “Будь крутим – роби зарядку”,  і виклали його в мережу інтернет для участі у конкурсі.

Ольга Токарева розповідає, щоб зняти цей хвилинний ролик малеча тренувалася щодня:

  • Це форма залучення дітей до нової фізкультури. Вони зараз всі в інтернетах. Вони себе побачили, вони захотіли ще виступити. Залучення дітей до фізичної культури та здорового способу життя. Стрибки, розминка, нахили, присідання – все, що у розминці використовується. Її можна використовувати, як ранкову, як фізкультхвилинку, після уроків, на групі подовженого дня”, – каже викладачка.

Ольга Токарева каже: у школі планують відзняти ще декілька відеороликів з іншими класами. Конкурс руханок в Україні триватиме до 1 березня.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів