Запорізькі школярі визначили кращих на обласному етапі «Олімпійського лелеченя»

2147

У Запоріжжі відбувся третій етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Переможці районних етапів зібралися у спортивному комплексі «Мотор Січ», аби визначити хто гідний представити регіон у фіналі національних змагань.

Цього сезону «Олімпійське лелеченя» стартувало в Запорізькій області в жовтні. У першому етапі змагань взяли участь 10053 учнів 5-6 класів із 222 загальноосвітніх навчальних закладів області. Потім переможці шкільних змагань визначали кращих на другому, районному етапі, тут змагалося 4008 учнів 5-6 класів. Третій, обласний, етап зібрав у Запоріжжі 120 учасників, що представляли 9 навчальних закладів регіону.

За традицією свято розпочалося із веселої розминки, яку вже багато років проводить для учасників «Олімпійського лелеченя» Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики (Сеул 1988) Ольга Стражева. Потім школярі вступили в азартну боротьбу, яка включала в себе захоплюючі естафети та ігри, конкурси візитівок, малюнків, віршів та вікторину на олімпійську тематику.

Вже не перший рік поспіль кращий результат показали школярі з Енергодару – переможцем третього етапу «Олімпійського лелеченя» стала команда Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Енергодарської міської ради. Друге місце у Комунальної установи «Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради. Третіми стали учні Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. «Основа» Запорізької міської ради.

Переможці та призери змагань  отримали дипломи, пам’ятні подарунки та спортивний інвентар від Запорізького обласного відділення НОК України, а також подарунки від спонсорів змагань.

Нагадаємо, що Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» проходить в Україні  з  2011 року за ініціативи Національного олімпійського комітету України, та за підтримки Міністерства освіти і науки України і  Міністерством молоді та спорту України. Традиційно участь к змаганнях беруть учні  5-6 класів.  «Олімпійське лелеченя» має на меті заохотити дітей до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів