Запорізькі школярі виграли командний чемпіонат Європи серед кадетів

937

У хорватському місті Загреб відбувся 8-й Чемпіонат Європи  з тхеквондо (ВТ) серед клубів, у віковій категорії «кадети». Участь в континентальній першості взяли 64 спортивних клуби Європи, і з огляду на таку статистику вражає результат запоріжців! СК “Мотор-Січ”, під керівництвом Андрія Яковлева, виборов перше командне місце!

Перші місця посіли на змаганнях Максим Маненков (кадети до 37 кг);  Мартирос Тарханян (кадети до 33 кг) та  Матвій Брухнов (кадети до 45 кг) – тренер Мостіпака С .; Бронзою доповнила комплект нагород Діана Круш (кадетки до 55 кг).

Зазначимо, що всі чемпіони завоювали ліцензії на майбутній Чемпіонат Європи серед кадетів, який 11-13 грудня відбудеться у Сараєво (Боснія і Герцеговіна).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України