Запорізькі школярі виграли міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо

578

У Софії (Болгарія) пройшов перший цього року  міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з тхеквондо (ВТФ).

Запоріжжя на змаганнях представляли вихованці СК «Мотор-Січ» і Запорізької ШВСМ, під керівництвом Андрія Яковлева — Максим Маненков та Мартирос Тарханян. Обидва вибороли золоті медалі у своїх категоріях, здобувши дострокові перемоги над опонентами.

Максим у змаганнях юніорів до 45 кг, переміг суперників з Сербії 22-1, Болгарії 26-1, Німеччини — 30-10. А у фіналі розібрався з іще одним господарем даянгу, болгарським спортсменом 31-8. Додамо, що Максим Маненков – учень 9 класу ЗОШ 95.

Мартирос Тарханян, який навчається у 8 класі ліцею «Перспектива»,  у змаганнях кадетів до 33 кг був сильнішим за опонентів з Сербії — 47-25 та Франції 44-4.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України