Запорізькі школярі визначили переможців унікальної Олімпіади з предмета “фізична культура”

356

У Запорізькому навчально-виховному оздоровчому комплексі № 110 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся фінал обласної учнівської Олімпіади з предмета “фізична культура”. 

Після перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, цього року олімпіада нарешті пройшла  в очному форматі.

Переможці попередніх етапів, а це  38 дівчат і 42 юнака із закладів освіти різних куточків Запорізької області, демонстрували свій рівень фізичного вдосконалення, теоретичної обізнаності та психоемоційної стійкості.

Фіналісти мали подолати такі дисципліни: настільний теніс, бадмінтон, рази, кидок в ціль, планка “скелелаз”, розгинання-згинання рук, планка Ball, а також відповісти на теоретичні питання. 

У підсумку призові місця посіли:

ДІВЧАТА:

Перші місця:

Білан Кіра (9 клас, КЗ  “Олексіївський опорний ліцей” Смирновської сільської ради Пологівського району, викладач Білан Олег Іванович)

Смірнова Анастасія (11 клас, Мелітопольська  спеціалізована школа I-IIIст. № 25 Мелітопольської міської ради, викладач Мкртчян Олена Миколаївна)

Другі місця:

Ксендзова Єлизавета (11 клас, Петропільський опорний заклад загальної середньої освіти Широківської сільської ради Запорізького району, викладач Шаповалова Ольга Вікторівна)

Тітова Олександра (9 клас, Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №27 Запорізької міської ради, викладач Мачула Лілія Миколаївна)

Донцова Еліна (11 клас, Запорізька гімназія № 46 Запорізької міської ради, викладач Каріка Тетяна Дмитрівна)

Катан Анастасія ( 9 клас, Запорізький академічний ліцей № 23 Запорізької міської ради, викладач Сутормін Володимир Вікторович)

Третє місце:

Карась Катерина (10 клас, КЗ “Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” Михайлівської селищної ради Василівського району, Дудко Тетяна Борисівна)

Терещук Вікторія (11 клас , Михайло-Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Лукашівської сільської ради, Загреба Сергій Миколайович)

Ващакіна Світлана (6 клас, Терпіннівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”Джерело” Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району , викладач Андрєєва Тетяна Сергіївна)

Заспинок Єлизавета (10 клас, Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Осипенківської сільської ради Бердянського району, викладач Новосела Роман Олександрович)

Падалко Вікторія (11 клас, Опорний навчальний заклад Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомиколаївської селищної ради Запорізького району, викладач Колесник Олексій Миколайович)

Артьоменко Анастасія (9 клас, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради, викладач Загреба Сергій Сергійович)

Марченко Анастасія (10 клас, Костянтинівське районне навчально-виховне об’єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району, викладач Хлопкіна Людмила Іванівна)

Олейник Аліса (9 клас, Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради , викладач Донченко Ілля Сергійович)

ЮНАКИ

Перше місце

Сороколіт Олексій (9 клас, Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №27 Запорізької міської ради Запорізької області 20 1 Резніченко Алла Вікторівна

Філь Максим (11 клас, КЗ “Веселівська районна різнопрофільна гімназія” Веселівської селищної ради Мелітопольського району, викладач Сенюков Олександр Едуардович)

Друге місце:

Троян Кирило ( 11 клас, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7 Запорізької міської ради, викладач Зайцев Михайло Антонович)

Шендрик Данило (11 клас, КЗ “Навчально-виховний комплекс “Якимівська гімназія” Якимівської селищної ради Якимівського району, викладач Подольська Вікторія Вікторівна)

Яцький Максим  (9-В клас, КЗ “Запорізька спеціалізована школа-нтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” ЗОР, викладач Ганніч Вячеслав Володимирович)

Зуб Микита Олександрович (8 клас, Комунальний заклад “Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Семенівської сільської ради Мелітопольського району, викладач Кривушенко Валерій Олександрович)

Третє місце:

Колосок  Павло (11 клас, Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 Запорізької міської ради, викладач Фоменко Ольга Петрівна )

Балухтін Дмитро (11 клас, Фруктівський ліцей Новенської сільської ради Мелітопольського району, викладач Купаєв Віктор Віталійович)

Макаренко Іван Ігорович (11 клас, Чкаловський ліцей Чкаловської сільської ради Мелітопольського району, викладач Білий Ігор Іванович)

Тодуа Георгій (10 клас, Бердянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Бердянської міської ради , викладач Шестопал Олена Анатоліївна)

Гучевський Станіслав (10 клас, Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради , викладач Михайленко Роман Анатолійович)

Назаренко Богдан (10 клас, Енергодарська гімназія № 1 Енергодарської міської ради Василівського району, викладач Ткаченко Валерій Володимирович)

Бушкевич Давид (11 клас, Терпіннівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”Джерело” Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району , викладач Андрєєва Тетяна Сергіївна)

Климець Дмитро (11 клас, комунальний заклад “Олексіївський опорний ліцей” Смирновської сільської ради Пологівського району, Білан Олег Іванович).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів