Запорізькі школярі взяли участь у спортивному челенджі, в рамках програми «Healthy schools»

752

Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» вже другий рік поспіль бере активну участь у програмі «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів» (трирічна програма для шкіл, що має на меті поширення здорового способу життя). 

У 2020 році карантинні обмеження потребували пошуку нових форматів проведення заходів. Тому перший місяць, присвячений Спорт челенджу, був проведений у вигляді «марафонського забігу». Щотижня учні, батьки та педагоги виконували цікаві завдання з фізичних активностей. Фанові руханки, спорт родиною, шкільна олімпіада та натхнення спортом знову й знову мотивували школярів до здорових активностей . А креативні ідеї від педагогів у рамках челенджу вражали своєю оригінальністю та актуальністю: адвент-календар «Пальчикова гімнастика», щотижневий випуск новин «Dzherelo Sport News», фітнес-програма «Zumba Kids», нейроігри «Brain Games», – і ще багато заходів.

Участь у Програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» подарувала школярам та педагогам неймовірний досвід самовдосконалення та можливість креативно популяризувати здоровий спосіб життя.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів