Запорізькі школярі здобули дві медалі V літньої Гімназіади України з тхеквондо

539

25-26 березня у Луцьку відбулися фінальні змагання V літньої Гімназіади України з тхеквондо (ВТФ). Запорізьку область на Гімназіаді представили шестеро школярів. Двоє з них повертаються додому з медалями!

Чемпіоном V літньої Гімназіади України став учень Запорізької загальноосвітньої школи № 88 Тимофій Козюра. Він посів перше місце у категорії керугі, вага -37кг. Тренують спортсмена Фоменко Р.А., Плецький О.А.

Срібло змагань здобула учениця Петропільського ліцею Широківської сільської ради Запорізького району Єва Шаповалова. Дівчина стала другою у категорії керугі, вага -47кг. Тренер – Мишковець А.О.
Близько він п’єдесталу пошани, на почесному 5 місці, завершила змагання учениця Запорізької загальноосвітньої школи № 88 Тетяна Децюра.

Дев’яті місця посіли Учень Запорізького академічного ліцею №23 Єгор Лоленко, та Запорізької гімназії № 103 Микита Лях.

Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом на V-й літній Гімназіаді України з тхеквондо (ВТФ)!

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України