Запорізькі студенти-важкоатлети привезли солідний комплект медалей чемпіонату Європи

1977

З чудовим комплектом нагород повертаються з чемпіонату Європи серед юніорів запорізькі важкоатлети. У колекції вихованців Запорізької обласної федерації важкої атлетики дві бронзи в сумі двоєборства, дві бронзи у ривку та срібло у ривку.

У вазі 56 кг бронзовим призером чемпіонату Європи став Дмитро Вороновський! Вихованець Запорізької обласної ШВСМ, студент ЗНУ в сумі показав результат 235 кг —  104 кг ривок та 131 кг поштовх.

У ваговій категорії 94 кг Кирило Пирогов став третім за сумою  двоєборства – 360 кг (168+192) та здобув срібло у ривку. Кирило — вихованець ЗОШВСМ, ФСТ «Динамо», студент Запорізького національного університету.

Під завісу змагань малою бронзою відзначився  дебютант чемпіонату Європи Олег Ганзенко. У вазі +105 кг вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, «Спартак», студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ, став бронзовим призером у ривку, з результатом 176 кг, та був четвертим за сумою двоєборства – 377 кг (176+201).

Ще один дебютант континентальної першості, вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, «Спартак», студент Запорізького національного університету Тарас Гришин, у ваговій категорії 69 кг був на крок від бронзової медалі у поштовху, але не зміг зафіксувати штангу вагою 165 кг. З сумою 281 кг (122 ривок+159 поштовх), запорожець посів дев’яте місце на своєму першому чемпіонаті Європи.

Підготували спортсменів до змагань Анатолій Орлов та Олександр Слободянюк.