Запорізькі студентки вибороли бронзові медалі молодіжного чемпіонату Європи з пляжного волейболу

771

Студентки Запорізького національного університету Ангеліна Хміль/Тетяна Лазаренко (Факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму), стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з пляжного волейболу. 

В австрійському місті Баден відбувся чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед гравців до 22 років. Серед 64 команд-учасниць Україну представляли Владислав Павлюк та Владислав Омельчук серед юнаків; та запоріжанки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко – серед дівчат. 

Ангеліна та Тетяна стали наймолодшими учасниками чемпіонату: дівчатам по 17 років.

Старт турніру виявився для дівчат досить вдалим. Пара Хміль\Лазаренко перемогла росіянок, а потім пляжниць з Чехії. Наступного дня в матчі за перше місце у групі та пряме потрапляння до 1\8 фіналу, запоріжанки поступилися російському дуету Вороніна\Бочарова. Але дві попередні перемоги забезпечили дівчатами місце у раунді плей-офф. У півфіналі дівчата поступилися нідерландським волейболісткам. А ось у вирішальному матчі за не менш престижні бронзові нагороди, Тетяна та Ангеліна, хоч і віддали одну партію суперницям з Латвії, але медалі віддавати зовсім не збиралися. Запорізькі дівчата впевнено провели екстра-сет та здобули перемогу з рахунком 2-1, виборовши бронзові нагороди молодіжного чемпіонату Європи-2021.

– Результатами ми задоволені. Усі суперниці були старші за віком та більш досвідчені. Тепер ми побачили, що є до чого прагнути, – поділилася враженнями Ангеліна.

– Ми прагнемо йти лише  вперед. Наша перемога – це заслуга всієї команди та тренерів, які з нами займаються і які вірять у нашу перемогу, – розповіла Тетяна.

Днями дівчат вітали з успішним виступом у Запорізькій облдержадміністрації. Волейболістки отримали грамоти облдержадміністрації та подарунки – ігрові м’ячі, а також побажання нових перемог.

– Найталановитіші стають чемпіонами! Ви – гарний приклад для молодого покоління, взірець того, що необхідно займатися спортом та перемагати. Ми вам бажаємо тільки нових перемог, – відзначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова зазначила Наталія Власова.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

 

.

Коментарі

коментарів