Запорізькі студенти підтвердили статус лідерів на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

1153

У Києві відбувся головний національний старт року зі спортивної аеробіки – чемпіонат України серед дорослих і юніорів. Багаторічний лідер національних змагань, збірна Запорізької області, і цього разу підтвердила статус кращої команди країни.

Збірна Запорізької області, складена на базі студентів Національного університету «Запорізька політехніка», а також за участі двох студентів Бердянського державного педагогічного університету, і одного студента Запорізького національного університету, стала чемпіоном України у чотирьох категоріях.

Запоріжці посіли перші місця у розділах «група», «аеростеп», «аероденс», «аерофанк». А також здобули «срібло» у змаганнях трійок та індивідуальних виступах жінок. 

Крім того, юніорська збірна області виборола треті місця у чотирьох категоріях: «пара», «аеростеп», «аероденс» та «аерофанк».

  • Результатом задоволені, але у деяких категоріях можна було виступити краще, – розповідає головний тренер збірної Запорізької області, Заслужений тренер України Світлана Атаманюк, – Далася взнаки тривала змагальна пауза. Останній турнір національного рівня у нас був минулого року майже рік тому, коли в листопаді 2019-го приймали у Запоріжжі Кубок України. Спортсменам без змагань складно, вони втрачають досвід конкуренції,  на тренуванні без помилок виступити це одна справа, а зібратися під час змагань – зовсім інша. На чемпіонаті України побачили, що є над чим працювати! Сподіваємося попереду у нас чемпіонат світу, який має відбутися в травні, зараз тримаємо курс на нього. А щодо найближчих планів – в середини листопада у нас запланований міжнародний турнір в Чехії, а на початку грудня в Харкові має відбутися Кубок України. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів