Запорізькі студенти представили Україну на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

484

15-21 серпня в Мюнхені в рамках мульти чемпіонату Європи, відбувся  чемпіонат Європи з легкої атлетики. До складу української увійшли  двоє студентів Запорізького національного університету – Вихованець юридичного факультету ЗНУ Андрій Васильєв (тренер Боднар В.Я. ) виступав ускладі естафети 4х100 м. А студент факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, Микита Барабанов (тренери ЗТУ Рурак К.М., Рурак О.В.) – у складі естафети 4х400 м.

У кваліфікації естафети 4х100 м український квартет у складі Сергія Смелика, Станіслава Коваленка, Кирила Приходька та Андрія Васильєва у першому півфіналі показала свій найкращий результат нинішнього сезону 39.62сек, але фінішувавши сьомою, до фіналу континентальної першості нажаль не потрапила.

А у кваліфікаційні забіги чоловічої естафети 4х400 м українці Олексій Поздняков, Данило Даниленко, Микита Барабанов і Олександр Погорілко хоч і не потрапили до фіналу, проте на доріжці віддали всіх себе й поборолися до самого фінішу – як спільного, так і на кожному зі своїх етапів. З результатом 3:04.15 хв вони п’яті у своєму забігу. Микита Барабанов, біг третій етап і показав час 45.97 сек.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України