Запорізькі студенти стали призерами Кубка України з важкої атлетики

490

В Ужгороді відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок присвячений Збройним силам України. Дві медалі здобули на цих змаганнях запорізькі студенти.

Першокурсниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького Національного Університету Христина Бородина стала срібною призеркою змагань. У ваговій категорії  87 кг вона здобула «малі» срібні медалі у ривку – 93 кг, та поштовху – 125 кг, і виборола срібло Кубка України  за сумою двоборства – 218 кг.

У змаганнях чоловіків відзначився студент другого курсу факультету галузевого машинобудування Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету – Дмитро Гарус. Змагаючись серед чоловіків  у ваговій категорії 102 кг він виборов три бронзові нагороди. Результати Дмитра: ривок – 137 кг, поштовх – 169 кг, сума двоборства – 306 кг.

Дмитро вихованець КЗ “ОСДЮСШОР з важкої атлетики” ЗОР, входить до змінного складу КЗ “ЗОШВСМ” ЗОР, тренується під керівництвом ЗТУ Миколи Дубова.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України