Запорізькі студенти вибороли дев’ять нагород молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

307

 7-8 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді до 23 років. Спортивний комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу став для 313 молодих легкоатлетів з 25 областей України майданчиком  для підготовки до участі у головних міжнародних змаганнях, зокрема для чемпіонату Європи з легкої атлетики та прийдешніх Європейських Ігор. 

Запорізьку область представили на змаганнях вісім спортсменів, яким вдалося  вибороти 10 нагород, майже всі вони на рахунку студентів місцевих ВИШів.

Дві золоті медалі виборов студент Запорізького національного університету Андрій Васильєв – він був кращим на дистанціях 100 м (10.52 сек) та 200 м з особистим рекордом (21.3 сек). Тренери ЗТУ Рурак К.М.Боднар В.Я.

Ще один студент ЗНУ Микита Барабанов здобув золоту медаль в бігу на 400 м (47.09 сек) та сріьло в бігу на 200 м також с кращим персональним результатом (21.7 сек). Тренери – Рурак О.В., ЗТУ Рурак К.М.

У секторі стрибків у висоту срібло виборола студентка Запорізького національного університету Вероніка Крамаренко, її результат – 1.70 м. Тренер Кардач М.І.

Ще один комплект срібних нагород в естафетному бігу 4х400 м здобула запорізька команда, у складі: Олександр Мирошниченко (НУ «Запорізька політехніка»), Андрій Пидан (ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»), Артем Куделя та Андрій Барабанов (обидва Запорізький національний університет).

Бронзу здобула ще одна представниця Запорізької області, студентка Університету Григорія Сковороди в Переяславі – Ярослава Аполосова. Спортсменка виборола третє місце у секторі метання списа з результатом 39.95 м.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів