Засідання керівників закладів фахової передвищої освіти та керівників фізичного виховання коледжів

105

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Сумській області 1 лютого провели засідання для керівників закладів фахової передвищої освіти та керівники фізичного виховання коледжів Сумської області.

Даний захід відбувся на базі Сумського державного університету. Основними питаннями засідання  були: 

  • розкрити ролеву функцію Спортивної студентської спілки України у розвитку спорту в закладах освіти під час воєнного стану;
  •  організація спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів  для студентської молоді закладів фахової передвищої освіти;
  •  створення належних умов для поєднання навчання і занять спортом студентам-спортсменам (на прикладі Сумського державного університету) під час воєнного стану.

У роботі засідання  брало участь викладачі фізичного виховання та керівників закладів фахової передвищої освіти області. Для закладів освіти м. Суми  захід був проведений  в офлайн – режимі, керівники закладів освіти області долучилися за посиланням в режимі онлайн. 

Спікерами заходу були: начальник Сумського обласного відділення (філії) КФВС Владислав Маслов, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Сумській області, Радник Міністра освіти і науки України, голова вченої ради СумДУ Анатолій Васильєв та проректор із науково-педагогічної роботи Сумського державного університету Олександр Бріжатий. 

Учасники засідання брали активну участь в обговоренні нагальних питань, висували свої пропозиції щодо розвитку та вдосконалення студентського спорту у закладах фахової передвищої освіти Сумської області, пропонували свої бачення проблемних моментів та шляхів їх вирішення. За результатами засідання керівництво Сумського державного університету запропонували свою матеріально-технічну базу для проведення спортивних заходів серед студентів коледжів та технікумів області задля розвитку та популяризації спорту та активного способу життя. 

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів