Засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ЗВО відбулось у Чернігові

1268

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулося засідання ОМО викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти (коледжі, технікуми) Чернігівської області (керівник – Стрілець М.М.). У роботі засідання взяв участь Скрипченко А.Ф., начальник Чернігіського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання і спорту.

 Відповідно до порядку денного засідання для колег з області викладач КТКТ ЧНТУ Любенко А.А. провів відкрите практичне заняття з фізичної культури на тему «Баскетбол». Студенти І курсу групи АТ-1905 впродовж заняття вдосконалювали техніку гри в баскетбол, виконували різноманітні фізичні вправи, які розвивають витривалість, спритність, стрибучість, координацію рухів, вміння командної гри. Заняття Андрій Андрійович вибудував, врахувавши особистісний розвиток, фізичні, вікові особливості студентів, мотивацію щодо збереження і зміцнення здоров’я.

Усі присутні викладачі фізичного виховання і фізичної культури ЗВО Черінівської області надали схвальні, позитивні відгуки проведеного заняття, вказавши на його високий методичний і професійний рівень.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів