Засідання методичної секції пройшла на Черкащині

798

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 31 січня проведена обласна методична секція керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище» за участі 20 осіб.

Захід розпочався із вітального слова заступника директора Піскового Богдана Івановича. Разом із привітанням він надав інформацію про спортивні досягнення навчального закладу , про підготовку юних спортсменів, побажав учасникам наради плідної роботи.

Одне із основних питань наради – обговорення щодо організації та проведення ХVI Юнацьких спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, а також щодо організації та проведення обласного заходу „Козацька наснага“ у цьому році.

В роботі методичної секції взяла участь в. о. начальника Черкаського обласного відділення (філії) Комітету із фізичного виховання та спорту України Антоніна Саприкіна. Зокрема , вона запропонувала запровадити новий вид програми Юнацьких спортивних ігор – баскетбол 3х3. Пропозиція знайшла відгук у учасників методичної секції та була прийнята більшістю голосів.

 Підсумком засідання стало прийняття низки рішень, які мають покращити проведення обласних змагань та сприяти підготовці спортсменів та команд до нових звершень у спорті. 

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів