Засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання ЗП(ЗПТ)О

288

7 червня 2023 р. на спортивній базі Кельменецького професійного ліцею, відповідно до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти. На тему “Вивчення техніки виконання аеробних базових рухів”

  В.о. директора закладу освіти Чура Я.Т. ознайомив присутніх з організації та проведення навчально-виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчими та спортивними заходами в закладі.

Керівником фізичного виховання ліцею Куртич Олександрою Олександрівною було проведено показове заняття з фітнесу, основною метою було формування основних фізичних, психічних і духовних якостей, та пропаганда здорового способу життя учнівської молоді ліцею. 

 У ході роботи круглого столу, керівники та викладачі фізичного виховання обговорили питання, щодо удосконалення роботи з фізичного виховання та збереження здоров’я учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів