Засідання обласного методичного об’єднання відбулось у Чернівецькій області

123

На базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів кафедр, керівників і викладачів фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти Чернівецької області.

В роботі методичного об’єднання взяли участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський, головний спеціаліст Володимир Цуркан, спеціаліст І категорії Андрій Коханюк, завідувачі кафедр, керівники і викладачі фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти Чернівецької області. Голова методичного об’єднання доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Буковинського державного медичного університету Юрій Палічук озвучив учасникам план проведення цього заходу. Керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету доцент Смандич В.С. провів тренінг із надання домедичної допомоги на заняттях з фізичного виховання та ознайомив з базою навчально-тренінгового центру симуляційної медицини.

Учасники методичного об’єднання проаналізували та жваво провели обговорення тренінгу, обмінялися передовим педагогічним досвідом з впровадження в роботу викладачів новітніх технології та інтерактивних методів на заняттях з фізичного виховання та збереження здоров’я студентів закладів вищої освіти.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів