Засідання оргкомітету IV Спортивних ігор Черкащини: планування майбутніх змагань

765

10 грудня в Черкаському політехнічному технікумі відбулося засідання організаційного комітету IV Спортивних ігор Черкаської області серед студентів закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації.

На порядку денному стояли нагальні питання проведення обласних змагань за програмою IV Спортивних ігор, участі закладів у Всеукраїнських змаганнях, підготовка до подання річної звітності, підсумковий аналіз проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів.

Захід розпочав новопризначений директор технікуму Руслан Володимирович Красовський. Він привітав учасників, пообіцявши підтримку у питаннях розвитку фізичної культури та спорту, а також побажав успіху у роботі оргкомітету.

Після вітального слова голови оргкомітету О. М. Скринської учасниками засідання були розглянуті та обговорені важливі питання організації та проведення IV Cпортивних ігор, опрацьовані зауваження і пропозиції, які виникли в ході дискусій.

Підсумком засідання стало прийняття низки рішень, які мають покращити проведення обласних змагань та сприяти підготовці спортсменів та команд до нових звершень у спорті.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів