Завершена онлайн-нарада зі спеціалістами фізичного виховання ЗПО Тернопільської області

916

3 червня за допомогою інтернет платформи Zoom відбулась онлайн-нарада Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів професійної освіти області  на тему «Підведення підсумків спортивно-масової роботи у 2019-2020 навчальному році та з досвіду роботи в режимі картинтину на дистанційному навчанні».

В онлайн-нараді прийняло участь 18 керівників та викладачів фізвиховання ЗПО області та провідні спеціалісти відділення КФВС МОН. Учасників наради привітали начальник відділення Олександр Бірюков та начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віталій Тріль.

Під час обговорення учасникам звернули увагу та розказали основні моменти Стратегії розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді до 2025 року. Бажаючі поділились досвідом роботи в умовах карантину та розказали основні засоби та прийоми, які використовували при дистанційному навчанні.

Учасники відмітили, що такий спосіб спілкування, як онлайн-наради, допомагає оптимально швидко, продуктивно та без фінансових затрат проводити консультації та вирішувати нагальні питання, тим самим визначаючи затребуваність таких нарад у майбутньому.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів