Завершені столичні етапи студентської баскетбольної ліги України

948

В Києві завершився міський етап Студентської баскетбольної ліги України, який проходив впродовж останніх чотирьох місяців серед 14 чоловічих команд, що представляли 13 столичних вишів та 7 жіночих команд, що представляли 8 закладів вищої освіти столиці.

На першому етапі жіночі і чоловічі студентські команди грали за коловою системою. Чоловічі у двох підгрупах по 7 команд, а на другому етапі відбулися матчі плей-офф. Усього проведено більше 60 ігор, в яких взяли участь 210 столичних студентів. У вирішальних фінальних двобоях за звання чемпіона м.Києва переможцем стала команда КНТЕУ, яка здолала в вирішальному матчі суперників з команди КПІ – 73:51, а в боротьбі за бронзові нагороди баскетболісти НУФВСУ перемогли команду ДУІТ – 78:77. 

Фінальні місця серед чоловічих команд розподілилися  таким чином:

І місце – Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ);

ІІ місце – НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (НТУУ КПІ);

ІІІ місце – Національний університет фізичної культури і спорту України (НУФВСУ).

Таким чином, команди КНТЕУ та КПІ вийшли до фінальної частини змагань Студентської баскетбольної Ліги України, яка проходить в рамках XIV літньої Універсіади України. Її І етап, зональні змагання – дивізіон Центр, вже тривають цими днями у столиці.

Серед жіночих команд за результатами гри по колу найбільше очок набрала команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (НПУ Драгоманова), що дозволили їй стати чемпіоном Києва і вийти до ІІІ етапу змагань Універсіади України. Срібні нагороди у дівчат з Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), які у двобої з своїм основним суперником НПУ Драгоманова програли зовсім небагато, з рахунком 79:81. Бронзові нагороди у команди Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України).

То ж саме команди НПУ Драгоманова і НУФВСУ представлять м.Київ у фінальній частині XIV літньої Універсіади України, зональні змагання якої серед жіночих команд розпочнуться вже незабаром (Фото: Федерації баскетболу України).

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів