Завершилась першість Білоцерківського району з футболу

2173

4 жовтня  відбулася першість Білоцерківського району з футболу серед  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, яка проводилася на стадіоні «Колос» в с. Шкарівка.

На параді відкриття змагань президент ФК «Граніт» Сергій Коваленко та директор Білоцерківської районної ДЮСШ побажали юним футболістам гарної гри та нових перемог.

Змагання проходили в наполегливій та цілеспрямованій грі.  Головним суддею змагань призначений тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ Артем Юрковський.

За третє місце змагалися команда Терезинського НВО (вчитель Максим Багмет, директор Людмила Іванюсь) та Потіївського НВО, з рахунком 0:1 бронзові нагороди здобула команда Потіївського НВО підготував команду вчитель Андрій Сулима. У захоплюючому фіналі зустрілися команди Шкарівської ЗОШ та  команда Дроздівської ЗОШ. В нелегкій, безкомпромісній грі з рахунком 1:0 друге місце зайняла – команда Дроздівської ЗОШ (вчитель Станіслав Тулуман, директор Лідія Бодрик), а чемпіонами першості Білоцерківського району сезону 2018-2019 н. р. стали футболісти Шкарівської ЗОШ (вчитель Ольга Чорна, директор Олег Крутаков).

Команда переможець та команди призери змагань були медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА. Також грамотами були відзначені кращі футболісти в номінаціях: