Завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді

1076

З 17 по 26 квітня 2018 року в  м. Розето-дельї-Абруцці (Італія)  проходив чемпіонат Європи з боксу серед молоді. У складі збірної команди України чотири вихованці Броварського вищого училища фізичної культури  відділення боксу брали участь у цьому престижному турнірі, де дуже вдало виступили, здобувши одне золото, одне срібло та одну бронзу чемпіонату. Ловчинська Марія у ваговій категорії +81 кг здобула золоту медаль, Сєдая Марія у ваговій категорії до 64 кг здобула бронзову медаль та виконало норматив майстра спорту України. Тренує вихованок Тюрін С.В. Серед юнаків срібну нагороду  турніру здобув Бондарчук Тарас у ваговій категорії до 60 кг (тренер ЗТУ Поліщук О.І.).

Свій перший досвід на цих змаганнях здобув наймолодший учасник команди Дагли Алі.

Вітаємо вихованців училища і їхніх наставників з перемогами!