Завершились змагання Універсіади Києва з волейболу серед жіночих команд

512

Напередодні вихідних в Києві відбулись фінальні ігри XVIII літньої Універсіади м.Києва серед жіночих студентських команд. Фінали Універсіади приймав Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Загалом ігри студентських волейбольних команд розпочались наприкінці березня і тривали протягом квітня. Участь в змаганнях взяли 7 студентських команд: ДУТ, КНУ Шевченка, КНУБА, МАУП, НАВС, НАУ, НМУ Богомольця. Спочатку відбулись ігри в підгрупах, потім півфінальні змагання між командами, що посіли перше і друге місця в підгрупах, і ось настав час вирішальних фінальних змагань.

В грі за 3-тє місце в НМУ Богомольця зустрілися команди КНУБА і НАУ. Щоб визначити бронзового призера змагань дівчатам знадобилось зіграти 4 партії до 3-х перемог однієї з команд. Майже в кожній їх партії складно було передбачити переможця до останнього, гра була достатньо напружена. Кожну команду підтримували їх тренери-викладачі і колеги по команді. В підсумку перевага все ж таки була на боці Київського національного університету будівництва і архітектури! Команда Національного авіаційного університету посіла четверте місце.

Можливість проведення гри за 1-ше місце виявилась під загрозою через повітряну тривогу! Але завдяки нашим Захисникам ворожі безпілотники над Києвом були успішно знищені і студенти змогли вийти з укриття і продовжити змагання! Слава і Подяка  нашим Захисникам!

В грі за 1-ше місце зустрілися команди КНУ Шевченка і господарів майданчика НМУ Богомольця. В цій зустрічі перевагу одразу продемонстрували студентки університету Шевченка і вибороли перемогу з рахунком 3:0. Тож команда Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця – срібні призери наших змагань, Київський національний університет ім.Тараса Шевченка – переможці XVIII літньої Універсіади міста Києва 2023 року!

Команди переможець і призери змагань та їх тренери-викладачі були нагороджені дипломами, медалями і кубками Київського міського відділення КФВС МОН. Нагородження студенток провели начальник КМВ КФВС МОН Сергій Бобровник, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця – Юрій Щербина та суддя фінальної частини змагань Мирон Орлов.
Щиро вітаємо всі команди з завершенням змагань, переможців і призерів з перемогами! Бажаємо нових яскравих досягнень! Дякуємо  кафедрі фізичного виховання і здоров’я, особисто Юрію Володимировичу Щербині за допомогу в організації змагань і надання майданчику для їх проведення! Окрема подяка ректору НМУ Богомольця Юрію Леонідовичу Кучину за підтримку і популяризацію студентського спорту, чудову світлу відремонтовану спортивну залу, яка гостинно приймає студентів різних університетів Києва на різноманітні змагання!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів