Завершився 38 чемпіонат Європи з художньої гімнастики

195

Впродовж 15-19 червня в Тель-Авіві (Ізраїль) тривав 38 чемпіонат Європи з художньої гімнастики, який є кваліфікаційним турніром на чемпіонат світу, що відбудеться у вересні в Софії (Болгарія).

В змаганнях брали участь спортсмени з 39 країн, в томі числі з Азербайджану, Вірменії, Болгарії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Греції, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Туреччини, України, Фінляндії, Франції, Естонії.

Цьогоріч гімнастки представляли 4 вправи від кожної країни, за сумою оцінок яких визначались результати команди, а окремі оцінки визначали кваліфікацію до фіналів в окремих видах.

Збірну України представляли Вікторія Онопрієнко, яка виграла етап Кубка світу у Пезаро у вправах зі стрічкою, та Таїсія Онофрійчук, Ума Шамілова і Катерина Цема.

У перший день змагань українські гімнастки-юніорки посіли підсумкове 4 командне місце з сумою балів 114,200 та кваліфікувалися до індивідуальних фіналів.

За підсумком всіх фінальних виступів українська збірна виборола 8 місце з сумою балів 294,550.

Незважаючи на те, що українська збірна не увійшла до трійки лідерів, ми вітаємо наших грацій з чудовими виступами та прагненнями до постійного вдосконалення.

Висловлюємо щирі слова вдячності Ізраїльській федерації гімнастики за рішення, на знак солідарності з Україною, взяти на себе витрати української делегації для участі в цих змаганнях.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів