Завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років

1093

Випускниця Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія  стала Віце-чемпіонкою світу серед спортсменів до 23 років на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив 26 жовтня по 4 листопада у столиці Угорщини Будапешті.

В чвертьфіналі Аліна здолала спортсменку з Болгарії, а в півфіналі у напруженій боротьбі перемогла росіянку. У фіналі Аліна поступилася дуже сильній японці і в результаті завоювала срібло чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років.

У складі чоловічої збірної команди України у чемпіонаті світу брали участь два випускники училища. Це Василь Сова (вагова категорія до 92 кг), який боровся за третє місце, але поступився більш досвідченим суперникам і посів сьоме місце та Расуєв Рустам (вагова категорія до 79 кг) який, на жаль, поступився у першій сутичці досвідченому росіянину і припинив достроково змагання.

Вітаємо спортсменів та їхніх наставників – Заслужених тренерів України Олександра Сергійовича Кутакова та Сергія Віталійовича Губринюка.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України