Завершився І та ІІ етапи змагань з волейболу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади

249

Протягом лютого-березня місяця 2021 року в закладах вищої освіти відбулися І та ІІ етапи змагань з волейболу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяло участь 1048 юнаків та дівчат. Кращі з них увійшли до складів збірних команд навчальних закладів.

Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з волейболу, які відбулись в спортивній залі Херсонського державного аграрно-економічного університету.

В результаті проведених змагань з волейболу чемпіонами XVI обласної Універсіади серед юнаків стали студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету, на другому місці команда Херсонського державного університету, третє місце посіли студенти Херсонської державної морської академії.

Серед команд дівчат на першому місці студентки Херсонського державного університету, друге місце виборола команда дівчат Херсонського державного аграрно-економічного університету і на третьому місці команда дівчат Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Переможці та призери в командному заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів