Завершився Кубок директора Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу

1754

19 березня 2019 року у Чортківському гуманітарно – педагогічному коледжі відбулися змагання з волейболу серед дівчат на «КУБОК ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ 2019». У змаганнях взяли участь збірні команди відділень: “Початкова освіта”, “Музичне мистецтво”, “Соціальна робота”.

Команди показали цікаву та безкомпромісну боротьбу, адже усі прагнули здобути таку жадану перемогу над своїми суперниками. У перервах між іграми команди підтримували перші групи черлідерів коледжу (групи ПО32 та ПО33).

Перше місце і престижний трофей “КУБОК ДИРЕКТОРА 2019” здобула збірна команда І-ІІ курсів відділення «Початкова освіта», друге місце посіли дівчата відділення «Музичне мистецтво», гідно довершили трійку лідерів збірна команда ІІІ-ІVкурсів відділень «Початкова освіта», «Соціальна робота» .

Вітаємо переможців та призерів змагань, що творять спортивну історію Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського та бажаємо усім – продуктивних тренувань, нових перемог і непоборного командного духу!

Усі призери були нагороджені дипломами і медалями відповідних ступенів. Учасники змагань, а також гості турніру залишилися задоволеними, отримали безліч вражень, яскравих емоцій від запеклої боротьби спортсменів. Свято вдалося.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН (з інформації: Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж)