Завершився Кубок Києва з чирлідингу серед студентів

1074

1 грудня у Спортивному комплексі «Меридіан» відгриміли змагання UKRAINE CHEER CUP 2019, які організувала і провела Федерація чирлідингу і чирспорту України на чолі з її президентом Андрієм Боляком. В рамках цих змагань відбувся і Кубок м. Києва з чирлідингу серед студентів в програмі V Спартакіади серед  закладів вищої освіти міста Києва 2019/2020 навчального року.

Участь в змаганнях взяли представники шести закладів вищої освіти м.Києва, які демонстрували свої найкращі номери у номінаціях Pom Dance, Jazz Dance та Cheer Dance Show, а також парні виступи у номінаціях Jazz Dance, Pom Dance та Urban Cheer. Найбільш потужно був представлений Київський національний торговельно-економічний університет, дівчата з якого взяли участь і перемогли у 4 номінаціях, що дало змогу їх вишу посісти першу сходинку і в загальнокомандному заліку змагань.

В номінації Cheer Dance Show срібні нагороди вибороли дівчата з Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а бронзові нагороди розділили Національний університет біоресурсів і природокористування України та Київський національний університет будівництва і архітектури.

В номінації Pom Dance найкращими були дівчата з Національного університету харчових технологій, а срібними призерами стала команда Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

То ж вітаємо наші талановиті студентські команди з яскравими і емоційними виступами, досягнутими результатами. Також дякуємо Федерації чирлідингу і чирспорту України за надану можливість проведення Кубку Києва і виступів студентських колективів в рамках Ukraine Cheer Cup 2019.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів