Завершився Тернопільський обласний етап чемпіонату України «Шкільна баскетбольна ліга України 3х3»

1819

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту вже декілька років підряд проводить обласні змагання серед юнаків та дівчат учнів закладів загальної середньої освіти чемпіонату України «Шкільна баскетбольна ліга України 3х3».

Цього року учасниками змагань стали 72 учня із 18 команд ЗЗСО області. Ігри проводились в спортивних залах Тернопільських ЗОШ №26 та №28. Змагатись за перемогу в двох вікових групах окремо серед юнаків та дівчат приїхали команди, які вже не перший  рік змагаються за перемогу та новачки для яких першість з баскетболу 3х3 стала першими змаганнями такого рівня. Кожен із спортсменів намагався показати найкращу гру, боротьба велась до останньої секунди, до останнього закинутого м’яча.

В першості серед дівчат на висоті були команди Гусятинського району, команди ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин.( вчитель фізкультури Руслан Кіндзер) здобули перемогу в категорії 2001 р.н та стали другими в категорії 2004 р.н.  Доповнили призову трійку старшої групи команди Гає-Розтоцького НВК Зборівського району (вчитель фізкультури Григорій Покиданець) 2 місце та ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гримайлів (вчитель фізкультури Андрій Гордієнко) – третє місце. Серед молодших перемога у дівчат із СЗОШ І-ІІІ ст. смт Залізці (вчитель фізкультури Богдан Мислик), а призову трійку замкнула команда –  НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНз» Кременецького району (вчитель фізкультури Василь Левандовський).

Серед юнаків здобувши перемоги у всіх іграх власниками золотих медалей старшої групи стали учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24( вчитель фізкультури Ігор Поліщук), срібні нагороди у команди ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова (вчитель фізкультури Михайло Наконечний), бронзові призери учні Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізкультури Ігор Расевич).

У юнаків 2004 р.н. після підрахунку очків та перемог переможцями стали школярі Бучацької гімназії ім. В.М. Гнатюка (вчитель фізкультури Андрій Юрків), друге місце у юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборів (вчитель фізкультури Михайло Наконечний), третіми стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин (вчитель фізкультури Павло Синишин).

Переможці та призери нагороджені командними та особистими грамотами та медалями Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Відмітимо, що переможці змагань у своїх вікових групах отримали право представляти Тернопільську область у фіналі «Шкільної баскетбольної ліги 3х3», який 14 травня проводиться у м Києві.