Завершився відкритий чемпіонат Києва з гирьового спорту

984

7 лютого на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів.

На урочистій частині відкриття був присутній начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, який привітав спортсменів і всіх присутніх та передав вітання від голови КФВС МОН Вадима Стеценка.

Всього у змаганнях взяли участь десять закладів загальної середньої освіти м. Києва й області та вісім закладів вищої освіти, серед яких Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну  та Київський авіаційний технікум. 

Боротьба за перемогу була запеклою, особливо запальними були вболівальники ВІТІ ім. Героїв Крут, що не даремно, адже саме спортсмени цього вишу здобули більшість перемог у своїх вагових категоріях.

Переможці та призери в командному заліку розподілились наступним чином: ІІІ місце – Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, ІІ місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» та І місце – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Висловлюємо щирі слова подяки Національному медичному університету імені О.О.Богомольця за гостинність, завідувачу кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ імені О.О.Богомольця та президенту Федерації гирьового спорту України Юрію Щербині за відданість своїй справі та чудових спортсменів.

До зустрічі на Чемпіонаті України, що відбудеться вже незабаром.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів