Збірна команда НУФВСУ – переможець ХІХ літньої Універсіади України з легкої атлетики

148

В м.Біла Церква відбулись змагання ХІХ літньої Універсіади України з легкої атлетики, які проходили на відновленому стадіоні «Трудові резерви» Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Для участі у змаганнях до Білої Церкви приїхали більше 300 студентів і студенток, що представляли 37 закладів вищої освіти (ЗВО) з 16 областей України і м.Києва. На урочистому відкритті змагань всіх учасників привітав голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, а також представники обласної федерації легкої атлетики, депутатського корпусу Білоцерківської міської ради, ветерани війни з рф та інші почесні гості.

Місто Київ на змаганнях представляли 64 студенти з 7 закладів вищої освіти столиці. Найпотужнішим безумовно було представництво Національного університету фізичного виховання і спорту України. 51 студент НУФВСУ приїхали взяти участь у змаганнях. Крім них, на доріжках і секторах Білоцерківського оновленого стадіону змагалися представники Державного торговельно-економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Київського національного лінгвістичного університету.

Київські студенти протягом двох змагальних днів вибороли 29 (9 золотих, 13 срібних і 7 бронзових) нагород.

Студенти ДТЕУ 2 золотих і срібну нагороди.

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського – 2 бронзові нагороди.

Студенти НУФВСУ – 7 золотих, 12 срібних і 5 бронзових медалей, крім того здобули срібні нагороди і в чоловічій, і в жіночій естафетах 4х400м і стали бронзовими призерами в чоловічій естафеті 4х100м. Залікові очки команді НУФВСУ приносили і інші результати студентів, що продемонстрували гідні результати у видах програми. Адже їх представники були у фіналі майже кожного виду легкоатлетичної програми.

Завдяки таким потужним результатам збірна НУФВСУ набрала 1167 очок і стала лідером загальнокомандного заліку ХІХ літньої Універсіади України з легкої атлетики!

Щиро вітаємо всіх переможців і призерів змагань Універсіади України! Вітаємо команду НУФВСУ і її представника Сергія Совенка з черговою загальнокомандною перемогою!

Дякуємо всім студентам, що взяли участь в змаганнях Універсіади, їх тренерам-викладачам і керівництву їх університетів, що направили збірні для участі у змаганнях! Адже спортивна і сильна молодь – запорука майбутнього нашої держави!

Дякуємо ЗСУ за захист і можливість долучитися до участі у змаганнях!