Збірна команда Сумської області – переможець І зимової Унiверсiади України серед студентiв з біатлону

950

Вдало виступила команда Сумської області які стали переможцями (506 очок), команда м. Київ посіла друге місце (290 очок), а третіми стала команда Харківська область (247 очок).

В особистому заліку в індивідуальній гонці на дистанції 15 км серед чоловіків І місце посів Дудченко Антон студент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

В супер спринті на дистанції 5 км серед жінок ІІІ місце зайняла Ситник Ганна студентка Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

Серед чоловіків на цій же дистанції І місце зайняв Насико Денис студент Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

У одиночній змішаній естафетній гонці ІІ місце посіла Сумська-2 у складі Єрмакової Вікторії та Цимбала Богдана.

Бажаємо вам ще більше впевненості, сил, завзяття і прагнення, хай кожен день наближає вас до великого успіху і слави.

Пишаємося нашими студентами, так тримати!