Збірна Києва – переможець командного заліку XVI літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ

355

15-16 травня в місті Івано-Франківську відбулись змагання XVI літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ. Від міста Києва участь в них взяли 19 студентів, що представляли 10 закладів вищої освіти (ЗВО) столиці. Найбільше представництво склали студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) – 8 спортсменів. Крім того, до складу збірної увійшли студенти Київського університету ім. Бориса Грінченка (КУБГ), Національного авіаційного університету (НАУ), Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ Шевченка), Київського національного економічного університету (КНЕУ ім. В. Гетьмана), Київського медичного університету (КМУ), Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), Таврійського національного університету імені Вернадського (ТНУ Вернадського), Національної академії внутрішніх справ (НАВС).

Нашим студентам вдалося вибороти 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі, що дало змогу збірній Києва посісти перше загальнокомадне місце серед регіонів України. Студенти ж НУФВСУ, зокрема, принесли до скарбнички свого університету 5 золотих і бронзову нагороди, таким чином Національний університет фізичного виховання і спорту України став першим в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти України.

Вітаємо наших студентів – призерів і переможців змагань Універсіади України з тхеквондо ВТФ з успішними виступами, а їх тренерів, викладачів з високими спортивними досягненнями їх вихованців.

Участь студентів і відрядження їх на змагання Універсіади України як правило фінансується закладами вищої освіти. Щиро вдячні адміністрації і керівництву наших ЗВО за надану можливість участі студентів у даних змаганнях, розвиток і підтримку студентського спорту!!!

Висловлюємо також щирі слова подяки старшому тренеру Збірної команди України з тхекондо серед юніорів і студентів Валерію Анатолійовичу Брунсу за допомогу і формування студентської збірної команди м. Києва і вітаємо з чудовим виступом його вихованців на змаганнях!

Спільно направлені зусилля завжди приносять відчутний позитивний результат!

Переможцями ж і призерами XVI літньої Універсіади України стали:

КЕРУГІ, серед чоловіків:

* вагова категорія до 63 кг, весь п‘єдестал заповнили київські студенти:

І місце – Тихонов Богдан (КНЕУ ім. В. Гетьмана)

ІІ місце – Дзанзава Дмитро (НАУ)

ІІІ місце – Бятець Максим (КУБГ)

ІІІ місце – Пархоменко Богдан (ТНУ Вернадського)

* вагова категорія до 74 кг:

І місце – Єрко Владислав (НУФВСУ)

* вагова категорія до 87 кг:

І місце – Абузія Хамза (НУФВСУ)

* вагова категорія понад 87 кг:

І місце – Сологуб Андрій (КНУБА)

серед жінок:

* вагова категорія до 49 кг:

ІІІ місце – Брилко Єлизавета (НУФВСУ)

* вагова категорія до 53 кг:

І місце – Собко Вікторія (НУФВСУ)

* вагова категорія до 57 кг:

І місце – Герасименко Аліса (НУФВСУ)

* вагова категорія до 73 кг:

І місце – Піпоть Ірина (НУФВСУ)

ІІ місце – Імамалієва Анастасія (КМУ)

ПУМСЕ:

вільне особисте юнаки:

ІІ місце – Медвідь Єгор (КНТЕУ)

традиційне особисте юнаки:

І місце – Медвідь Єгор (КНТЕУ).

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів