Збірна Києва – переможець XVII літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ

978

Цими вихідними у м. Івано-Франківськ вслід за Гімназіадою відбулись змагання і серед студентів (Універсіада) з тхеквондо ВТФ. Участь в змаганнях взяли представники 29 закладів вищої освіти України.

Київ на змаганнях представляли 19 спортсменів з 6 вишів столиці: Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), Київський університет імені Бориса Грінченка (КУБГ), НТТУ «КПІ імені І.Сікорського», КНУ Шевченка, Київський коледж зв’язку та Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства (КФКТГГ).

В підсумку у нас 882 очки і І загальнокомандне місце!!! Очки нараховуються команді за місце (до 24-го), що посів учасник даної команди в своєму виді програми. І кожен представник нашої збірної приніс команді очки!

В програмі ПУМСЕ виступали наші студенти в усіх категоріях – в індивідуальних виступах, в парах і командних змаганнях. Результати наступні:

В індивідуальних змаганнях у жінок 1 місце виборола Марченко Діана (НУФВСУ). Серед чоловіків нашим вдалося зайняти весь п’єдестал пошани:

Золото – Полянський Давид (КУБГ)

Срібло – Медвідь Єгор (КУБГ)

Бронза – Лозівський Максим (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»).

В парних виступах також всі три ступені п’єдесталу за нашими студентами:

Золото – Полянський Давид / Марченко Діана

Серебро – Медвідь Єгор / Борисенко Анна

Бронза – Лозівський Максим / Надолінська Анастасія

В командних змаганнях наші студенти вибороли також золоті медалі, а студентки – срібні нагороди!

В програмі КЕРУГІ 3 золоті, 2 срібні і 4 бронзові медалі команді Києва принесли:

Золото: Гурнов Кирило, 80 кг (КНУ Шевченка), Пипоть Ірина, 73+ кг (НУФВСУ), Герасименко Аліса, 53 кг (НУФВСУ);

Срібло: Нікіпєлов Богдан, 63 кг (КФКТГГ), Бятець Максим, 68 кг (КУБГ);

Бронза: Щербина Андрій, 80 кг (НУФВСУ), Честних Павло, 54 кг (НУФВСУ), Такташов Денис, 58 кг (НУФВСУ), Журба Аліна, 67 кг (КУБГ).

Щирі вітання нашим студентам з перемогами і вдалими виступами на змаганнях XVII літньої Універсіади України! Подяка керівництву вишів НУФВСУ і Київського університету ім.Б.Грінченка, що завжди знаходять можливість підтримати і відрядити своїх студентів на змагання! Дякуємо нашим талановитим і відданим своїй справі тренерам-викладачам, що готують студентів-спортсменів до змагань!

Бажаємо подальших перемог, вдалих виступів і міцного здоров’я!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України