Збірна Києва – срібний призер змагань IV літньої Гімназіади України з настільного тенісу

401

Цьогоріч проведення фінальних змагань IV літньої Гімназіади України відкрили змагання з настільного тенісу, які з 4 по 8 лютого приймав місто Чернігів. І хоча наче б то зарано для сезону літніх фіналів, але команда столиці змогла встигнути підготуватися і взяти участь у фінальних змаганнях Гімназіади, перш за все завдяки бажанню самих тренерів і дітей виступити, проявити себе і показати свої вміння, адже мова йде про відбір для участі у XIX Всесвітній літній Гімназіаді, що з 12 по 24 травня відбудеться у м.Нормандія (Франція).

За команду Києва виступали Неборак Дмитро  (учень школи I-III ступенів №163 ім. М.Кирпоноса Шевченківського району м.Києва)  і Крячок Анна (школа
I-III ступенів № 133 Печерського району м. Києва), вихованці ДЮСШ №1 Печерського району м.Києва, яких тренує Юренева С.О., а також Боднар Анастасія (ДЮСШ №3 Дніпровського району м.Києва, тренер Шаблиста О.В.) учениця дистанційної загальноосвітньої школи «Оптіма» та Кунда Андрій (тренер Самокиш К., клуб «Оріон»), що навчається у Київській гімназії № 283 Деснянського р-ну м.Києва.

Наші юні тенісисти продемонстрували свої найкращі вміння і злагоджену командну роботу. Адже їм вдалося завоювати сходинки п’єдесталу пошани в кожному з видів програми! Наші юнаки і дівчата здобули бронзові медалі в командних змаганнях. Ще по одній бронзовій нагороді додали в змаганнях в парах серед юнаків і серед дівчат, в також срібні нагороди в міксті виборола пара Неборак Дмитро/Боднар Анастасія, а Кунда Андрій/Крячок Анна посіли 4 місце.

Вдалими були виступи Боднар Анастасії і Дмитра Неборака і в особистих змаганнях, де кожен з них став бронзовим призером змагань, додавши ще по одній медалі до своєї скарбнички і звичайно додаткові очки на рахунок команди м.Києва!

То ж ми щиро вітаємо юних спортсменів і їх тренерів з успішним виступом на змаганнях Гімназіади України. Пишаємося їх досягненнями і дякуємо, що представили місто Київ на всеукраїнських змаганнях. Завдяки їх вмінням збірна Києва виборола друге загальнокомандне місце серед 13 регіонів України, що брали участь в змаганнях, і стала срібним призером  Гімназіади України з настільного тенісу!   Перше місце виборола Одеська область, третє місце у збірної Чернігівської області.

Щирі слова подяки тренеру-викладачу ДЮСШ №1 Печерського району м.Києва Світлані Юреневій, що займалась формуванням збірної команди м. Києва і супроводжувала її на змагання!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України