Збірна міста Києва – бронзовий призер Чемпіонату України серед учнів з пляжної боротьби

903

У місті Суми в Центрі пляжного волейболу Сумського державного університету
09-11 березня відбулись Всеукраїнські змагання серед учнів з пляжної боротьби.

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Захід проводився без глядачів з дотриманням усіх вимог нинішньої карантинної ситуації, але це не завадило на майданчиках розгорнутися спортивним баталіям. 

У змаганнях взяли участь спортсмени із Сумської, Одеської, Миколаївської, Донецької областей та міста Києва.

До складу команди збірної м. Києва увійшли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл ДЮСШ «Атлант», КДЮСШ №14 та КДЮСШ «Олімп» , які показали чудові результати, ставши бронзовими призерами в командному заліку змагань у старшій віковій категорії серед учнів 2006-2007 років народження.

З неймовірним спортивним азартом наша Київська команда юнаків та дівчат виборювала призові нагороди у двох вікових категоріях 2006-2007 та 2008-2009 років народження за право стати найсильнішою. В результаті чого турнірна таблиця виглядає наступним чином.

Серед юнаків 2006-2007 р. н. золото виборов Лихацький Данило (КДЮСШ №14), бронзу завоювали вихованці ДЮСШ «Атлант» Дзюменко Захар та Готфрид Дитрих. 

Серед дівчат цього віку Хлівнюк Кіра (ДЮСШ «Атлант») посіла 4 місце.

У віковій категорії 2008-2009 р.н. серед юнаків золото завоював Літвененко Тимофій (ДЮСШ «Олімп»), срібло – Сабіров Мухамед (ДЮСШ «Олімп»). Також проявили волю до перемоги і в підсумку посіли 4 місце вихованці ДЮСШ «Атлант» – Кочевенко Сергій та Панченко Володимир. 

Висловлюємо слова вдячності тренерам Готфрід Світлані, Вязметінову Андрію та тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що підготували спортсменів і супроводжували їх на змагання.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів