Збірна України лідирує у командному заліку Гімназіади

2064

Завтра розігруються останні медалі на Всесвітній літній Гімназіаді з шахів. Сьогодні Україна виборола 6 золотих, 8 срібних і 5 бронзових нагород!! Тепер у нас 37 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей і перше місце в неофіційному заліку серед 58 країн-учасниць.
Золоті медалі в спортивній гімнастиці завоювали Назар Чепурний на поперечині та Анастасія Бачинська на колоді. Другу місце у вільних вправах за Тетяною Мокляк.
Трійка зі спортивної аеробіки у складі Станіслава Галайди, Євгенії Незведської та Анастасії Курашвілі виброли бронзу.

Борці й борчині у вільній боротьби до вчорашніх чотирьох медалей додали ще чотири. Медалі найвищого ґатунку у Марії Винник (49 кг), Тетяни Заяць (57) та Олександри Іщенко (65 кг), а срібло у Марії Томищ (43 кг).

Є медалі й у легкій атлетиці. Катерина Лебідь виборола срібло в метанні диску, а Анастасія Лочман бронзу в стрибках у висоту.

Тхеквондо принесло нашій скарбниці 7 медалей. Найвища нагорода у Владислава Єрко (73 кг), який, до речі, отримав Кубок найкращого спортсмена серед чоловіків. Владислав Функендорф (48 кг), Дмитро Дзандзава (55 кг), Олександр Дзюба (63 кг) завоювали срібні медалі. Троє дівчат Аліна Онищенко (55 кг), Вікторія Собко (49 кг), Анна Ковальчук (+68 кг) – бронзові медалістки.
У плаванні Максим Голубничий другий у 100 м брасом, Денис Кесіль також срібний призер у 200 м батерфляєм.