Збірна України – абсолютний переможець літньої Дефлімпіади-2021

370

Ці травневі вихідні стали тріумфом для українців – перемога в пісенному конкурсі Євробачення 2022 нашого гурту Kalush Orchestra та беззаперечна перемога та рекорд по кількості медалей у збірної України на XXIV Дефлімпійських іграх, які проходили з 1 по 15 травня 2022 року в Бразилії, в штаті Ріо-Гранде-ду-Сул, в місті Кашіас-ду-Сул.

Дефлімпійські ігри або Сурдлімпійські ігри – це санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують. Дефлімпіада у Бразилії мала відбутися 2021 року, але була відтермінована через обмеження, які викликала пандемія COVID-19.

Збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту з 21 представлених: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі. 

Уперше за час виступів на Дефлімпійських іграх Україна здобула 138 нагород – 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових. Найбільшу кількість нагород Україна здобула в плаванні (29) та легкій атлетиці (20). Попередній рекорд українців був встановлений у 2017 році, коли збірна виграла 99 нагород. Наша збірна – абсолютний переможець Літньої Дефлімпіади-2021, з першого дня змагань українці захопили лідерство у медальному заліку. 

Незважаючи на війну, що нині розгортається на нашій землі, Україна гідно демонструє свою силу, незламність та чергові перемоги на світових аренах. Пишаємось кожним нашим Воїном, кожним, хто боронить нашу країну, відстоюючи її честь, незалежність та суверенність на всіх теренах!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів