Збірна України стала третьою на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

693

Викладачі, випускники та студентки Національного університету “Запорізька Політехніка” вибороли срібні медалі чемпіонату світу зі спортивної аеробіки, що проходив у португальському місті Гімораєш.

Українська команда у складі: Анастасія Ісаєнко, Катерина Черкез, Олександра Мохорт, Ілона Шелест, Дар’я Суботіна, Марина Куцева, Дар’я Соляник та Вероніка Сидорова, посіла 2 місце у категорії «Аеро степ», набравши 16.900 балів. Обійшли українок лише кореянки (17.750), на третій позиції Угорщина (16.850).

Українська команда також пробилася до фіналу чемпіонату світу в категорії «Аеро денс», де посіла шосте місце.

Додамо, що за підсумками світової першості Україна має третє місце командного заліку, здобувши два комплекти медалей. Окрім срібла в категорії «Аеро степ» маємо золото в індивідуальному виступу жінок – чемпіонкою світу стала Анастасія Курашвілі.

Свої перемоги дівчата присвятили рідній країні, відзначивши «Україно, перемагаємо для тебе!».

Підготували спортсменів на такому високому рівні у цей нелегкий для країни час ЗТУ Атаманюк Світлана Іванівна та Карпенко Ілона Степанівна.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України