Емоції, драйв і багато, багато спорту: у черговий день змагань на Європейських університетських іграх ми продовжували вболівати за наших бадмінтоністів!
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/452232925_823713049860886_4588653231953733314_n-1600x1200.jpg)
Студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова на одному диханні пройшли груповий етап командних змагань: усіх своїх суперників розгромили з рахунком 5:0. Але у чвертьфіналі, на жаль, у впертій боротьбі поступилися команді Страсбурзького університету (Франція).
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/452236134_823712946527563_5612900993540311447_n-800x1200.jpg)
Втім, не опускаємо рук і не хнюпимося, адже попереду в бадмінтоні на European Universities Games змагання в індивідуальних та парних розрядах. Хлопцям та дівчатам потрібна наша підтримка – вболіваємо за Україну!