Здобутки волинян на Олімпійському фестивалі

410

З 24 по 30 липня 2022 року у м. Банська Бистриця (Словаччина) відбувся XVI Європейський юнацький олімпійський фестиваль в якому взяли участь 48 країн Європи з 10 видів спорту.

У складі збірної команди України з легкої атлетики, дзюдо та плавання взяли участь 4 волинських спортсмени 2004-2006 р.н. Зокрема, у змаганнях з дзюдо вихованець Волинської обласної ШВСМ Станіслав Корчемлюк виборов золоту медаль в особистому заліку і срібну нагороду у командних сутичках, а учениця Любомльської ДЮСШ Діана Семченко виборола золоту нагороду у ваговій категорії понад 78 кг.

Срібну крапку у виступах української збірної з плавання у п’ятий день змагань поставив вихованець КЗ СДЮШОР Луцької міської ради Іван Гарбарук та встановив особистий рекорд на дистанції 100 м батерфляєм.

Слід відзначити і виступ легкоатлета з Луцької міської громади Артема Черкашина, який з особистим рекордом у метанні молота, виборов почесне 4 місце на найпрестижнішому спортивному форумі року – XVI Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Вітаємо учасників Європейського форуму, переможців і призерів та їх тренерів з досягнутими успіхами.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України