«Здорова родина – заможна країна»

79

В рамках реалізації програми Президента України «Здорова родина» з 3 по 6 листопада 2022 року у м. Києві на базі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбувся Всеукраїнський спортивно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я» в якому взяли участь родини з 16 областей України та м. Києва.

Волинську область на заході представляла родина педагогів з м. Луцька на чолі з головою сімейства, директором інституту неперервної освіти ВНУ імені Лесі Українки Олегом Диким, його дружини Юлії, завідувача відділу інформаційного забезпечення закладів освіти ВІППО та сина Марка, учня 4 класу Луцького ліцею № 9.

Протягом трьох днів родини змагались у естафетах з елементами баскетболу 3х3, регбі, гандболу (мішені), диск-гольфу, флорболу 3х3, дитячої легкої атлетики, сквошу, бадмінтону та футболу.

Не дивлячись на високу конкуренцію, волиняни продемонстрували високий рівень стійкої мотивації до занять фізичною культурою і спортом та підтвердили потребу, яка передбачена Програмою Президента України, у формуванні життєво необхідних рухових дій, умінь і навичок для збереження власного здоров’я. За підсумками трьохденного марафону лучани вибороли почесне шосте місце та були нагороджені відзнаками та призами від Всеукраїнського Центру фізичного здоров’я населення.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів