Здоров’я дітей – основний пріоритет у роботі вчителя 

928

Навчально-науковим інститутом неперервної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 14 травня проведено вебінар за програмою підвищення кваліфікації на тему «Здоров’язбережувальні технології в освітньому середовищі».

Учасники мали можливість ознайомитись із сучасними здоров’язбережувальними технологіями, що сприяють формуванню безпечного та ефективного освітнього середовища. Було дуже цікаво послухати про особливості впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес; практичні поради педагогам щодо способів організації ефективного освітнього здоров’язбережувального середовища.

Слухачі отримали   методичні рекомендації щодо застосування сучасних здоров’язбережувальних технологій та отримали інтерактивні посилання на матеріали з проблематики здоров’язбереження, специфіки організації ефективного освітнього здоров’язбережувального середовища в практиці роботи сучасної школи. 

Слід відзначити, що крім волинських педагогів у семінарі взяли участь вчителі Одеської та Дніпропетровської областей. Завершивши навчання, слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів