«Зелена миля-2018 пройшла в Ужгороді

1061

Сьогодні у Боздоському парку понад 1000 учасників, а це студенти вищих навчальних закладів міста над Ужем, взяли участь у легкоатлетичному кросі. Головна мета цього спортивного заходу, яке організувала обласна студентська спілка спільно з Закарпатським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник відділення І. І. Риляк) та Закарпатським обласним відділення НОК України (голова І. Риляк) — це популяризації фізичної культури та спорту, здорового способу життя, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Після реєстрації та отримання кожним  учасником індивідуального номерка, відбулося урочисте відкриття спортивного заходу під лаконічною назвою «Зелена миля-2018». Серед поважних гостей — ректори та проректори, завідувачі кафедрами та викладачі вищих навчальних закладів міста над Ужем, члени виконкому крайового відділення НОК України, а також майстри спорту з легкої атлетики Анатолій Плеханов, Іван Маріонда, Анатолій Коломоєць та майстер спорту України з тенісу Василь Єгоров, який днями став чемпіоном України з цього виду спорту.

Відкриваючи «Зелену милю–2018» голова студентської спілки Закарпаття, ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет», доктор медичних наук, професор Володимир Смоланка та начальник відділення КФВС МОН України Іван Риляк   побажали учасникам вдалого старту і успішного фінішу, а також хорошого настрою та міцного здоров’я.

Головний суддя змагань Анатолій Плеханов ще раз нагадав учасникам про те, як вони повинні подолати одну милю (1609 метрів) і дав старт….

На фініші перших легкоатлетів бурними оплесками зустрічали присутні та журналісти.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів