«Зелена миля 2018» відбулась за Харківським сценарієм

1317

За ініціативою Міністерства освіти і науки України, Національного Олімпійського комітету України, Спортивної студентської спілки України та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня одночасно по всій України об 11.00 проводиться Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».

Спортивна громадськість Харківщини привернула увагу до екологічних проблем сьогодення легкоатлетичним забігом на стадіоні Комунального закладу «ХТЗ» залучивши студентів закладів вищої освіти до масового спортивного заходу.

Парад учасників очолила команда Харківської державної академії фізичної культури під прапором Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області. Студенти закладів вищої освіти Харківщини сприйняли участь у забігу «Зелена миля» як модель об’єднання студентської молоді в соціальних проектах.

Яскравий приклад фізичної підготовленості та практичної діяльності в розвитку студентського спорту на Харківщині демонструє ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Юрійович Ажиппо, взявши участь у забігу на одну милю разом з командою студентів закладу вищої освіти.

Святкова атмосфера яка вирувала на спортивних майданчиках сприяла позитивному настрою всіх учасників заходу.

Харківське обласне відділення (філія)Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів