Жіноча збірна України з футзалу пробилася до фіналу чемпіонату світу

1289

У півфінальному поєдинку наші дівчата зустрічалися зі збірною Франції. Суперниці вже з перших хвили почали дуже організовано діяти в обороні, чим створили чимало складнощів для «жовто-синіх». Після нереалізованого моменту біля воріт француженок, українки пропустили самі, коли після розіграшу ауту Манон Риба на 12-й хвилині відкрила рахунок.

Підопічні Олега Шайтанова сподівались на вдалі дальні постріли і двічі могли відновити паритет, проте голкіпер суперника Гаель Біссо зберегла власні ворота «сухими». Близькими були, аби подвоїти перевагу і француженки, проте до перерви рахунок не змінився.

Другий тайм українська збірна почала більш впевнено та двічі, лише диво рятувало ворота Біссо. Проте кількість, згодом, таки перетворилася у якість. На 30-й хвилині Ірина Дубицька після вдалого проходу, потужним ударом відновила паритет у матчі -1:1.

Після цього збірна України мала ще декілька нагод, аби вирвати перемогу та Дударчук і Шевченко трохи забракло фарту. А на фініші вже тільки майстерність Цикаленко зберегла ворота українок у недоторканності.

Тож, путівка до фіналу вирішувалася у серії пенальті. Завдяки влучним пострілам з позначки Дубицької, Дударчук та Сидоренко «Жовто-сині» переграли француженок, адже суперниці змогли лише одного разу переграти Цикаленко. У результаті українські футзалістки здобувають перемогу над француженками 3:1, а з нею і путівку до фіналу. Суперник України визначиться у протистоянні Росії та Португалії.

На жаль, не змогли підтримати переможну ходу дівчат чоловіча збірна України з футзалу. На шляху до фіналу наші хлопці зустрічалися зі збірною Росії. Команда, яка неодноразово була призером і переможцем турніру виявилася нездоланним бар’єром для українців.

Пропустивши два швидкі м’ячі, наша дружина була вимушена розкриватися і більше атакувати. У підсумку збірна України змогла двічі забити, проте пропустила теж двічі. Тож, у результаті наші футзалісти поступаються 2:4 росіянам, а у неділю, 26 серпня зіграють матч за третє місце проти переможця пари Казахстан-Португалія.